Copyright Radka Lankašová, webdesign & developed by: 5Q.

 

Ochrana osobních údajů

Zažili jste někdy období, kdy máte pocit, že nezvládáte? Že je toho na vás moc, topíte se? Cítíte, že potřebujete pomocnout ruku, abyste si v klidu všechno v sobě srovnali, zklidnili se a naplánovali si, jak to chcete v životě dál?

 

CO VÁM KOUČINK SE MNOU PŘINESE?


Já jsem ta pomocná ruka. :) Během setkávání si budeme povídat, v klidu probereme, co potřebujete. Zjistíme, co v životě nechcete a nepotřebujete. A odstraníme to. Zůstane vám, co vám dělá radost. Vymyslíme, jak mít radosti v budoucnu bylo ještě víc.

 

Milá Radko, chtěla jsem Vám ještě jednou moc poděkovat za Vaši pomoc. Jsem opravdu moc ráda, že jsem měla tu možnost se s Vámi setkat a s Vaší pomocí si vyjasnit spoustu věcí ve svém životě.. Poprvé mám v sobě 100% jasno, čeho chci v životě dosáhnout a jaké jsou moje priority. Nikdy jsem nebyla tak vnitřně klidná a vyrovnaná. Moc jste mi pomohla a obohatila můj život.

Petra Oralová

 

 

JAK SPOLUPRÁCE SE MNOU PROBÍHÁ?


V klidu a pohodě.


Možná jste o koučinku slyšeli, ale nevíte jak v reálu probíhá. Ať nekupujete zajíce v pytli, nabízím on-line sezení v délce 60 min zdarma. Během něj zapracujeme na jednom tématu, které je pro vás aktuální.

 

Pokud se vám bude sezení líbit, domluvíme se na další, placené spolupráci.

 


CO JE POTŘEBA UDĚLAT?

 

Napište mi, nebo mi zavolejte, ať si dohodneme termín. Těším se na vás.

 

info@radkalankasova.cz

 
 


Ozvěte se mi na  ukázkovou hodinu koučinku zdarma.
Aliquam at luctus feli volutpat
nisl eu congue commodo