Copyright Radka Lankašová, webdesign & developed by: 5Q.

 

Ochrana osobních údajů

Přečtěte si, jaký přínos měla spolupráce pro moje klienty.

 


Coaching


Jménem všech účastníků kurzu prezentačních dovedností Vám chci poděkovat za organizaci, trpělivost, pochopení a především tedy za získání schopností a zlepšení dovedností nás všech. Byl to opravdu skvělý kurz a věřím, že od této chvíle budou prezentace a projevy účastníků působivější a dosáhneme tak vždy svých předem stanovených cílů.
Ingrid Brejchová
S paní Lankašovou jsem se seznámila díky své práci. Protože to je ale velmi milý, přátelský a otevřený člověk, během krátké doby jsme si povídaly i o životě na osobnější rovině. Mezi řečí jsem zmínila svůj panický strach z koček (felinofobii), kterým jsem trpěla od dětství a nedovedla jsem přesně určit jeho původ. Paní Lankašová mi ihned nabídla pomoc, a protože mi můj panický strach nedovoloval se ani dotknout obrázku či fotografie natož projít okolo kočky na vzdálenost bližší než 50 metrů, souhlasila jsem. Terapie probíhala pouhou HODINU a během této krátké doby se udála neskutečná změna – nejen, že jsem schopná se dívat na obrázek kočky, pohladit fotografii, zalistovat atlasem, nedělá mi problém kolem kočky projít, když je to nutné. Nemám panickou hrůzu, černo před očima a nekřičím. Pořád ještě bych na kočku nesáhla, ale to ani nebylo mým cílem. Kromě toho jsem si také během terapie uvědomila několik zásadních věcí o sobě samé a o své životě.Jsem asi měsíc po terapii a stále nechápu, jak je možné, že to opravdu funguje, a hlavně, že to bylo tak jednoduché! Radko, moc Vám děkuji. Konečně jsem si koupila poslední knihu od A. Christie, která mi v knihovně chyběla do sbírky – Královský rubín
Eva Šťastná
Milá Radko, chtěla jsem Vám ještě jednou moc poděkovat za Vaši pomoc. Jsem opravdu moc ráda, že jsem měla tu možnost se s Vámi setkat a s Vaší pomocí si vyjasnit spoustu věcí ve svém životě.. Poprvé mám v sobě 100% jasno, čeho chci v životě dosáhnout a jaké jsou moje priority. Nikdy jsem nebyla tak vnitřně klidná a vyrovnaná. Moc jste mi pomohla a obohatila můj život.
Petra Oralová
Ať už chcete najít práci, odvahu podnikat, nebo jen vnitřní klid, Radka Lankašová je Váš člověk. Ví, co chcete, ještě dříve, než to chcete, a pomůže Vám to najít.
Jakub Kilián, Liberec
S Radkou jsme se seznámili díky mému kamarádovi. Bylo to v době, kdy jsem procházel náročným životním obdobím, nedařilo se mi najít zaměstnání a téměř jsem „zabalil“ škola těsně před závěrem studia. Osobní schůzka mi  pomohla podívat se na sebe zvnějšku a vidět, že situace je sice kritická, ale ne zoufalá, že možnosti řešení stále jsou. Díky Radce jsem našel nové zaměstnání velice rychle a navíc je to skutečně práce snů.  Co se týče studia, na tom velice intenzivně pracuji. Díky nastavenému harmonogramu už věřím, že to udělám. Děkuji Vám, Radko. Těším se na další spolupráci a setkání :) a na plnění mých závazku. P.S.A taky děkuji za skvělou práci, kterou miluji! :)
Antonín M., Turnov
Radku jsem vyhledala, aby mi pomohla s vystupováním na veřejnosti. Velmi oceňuji Radčin profesionální ale na druhou stranu i velmi osobni a citlivý přístup. Konzultace a koučing od Radky mi velmi pomohly nejen v mém profesním životě. Naše spolupráce byla velice příjemná a každé setkáni plné pozitivní energie. Cíle koučingu se nám díky Radčiným metodám podařilo dosáhnout. Radka se své práci věnuje v plném nasazení, byly jsme spolu v pravidelném kontaktu, aby mi Radka poskytovala nejnovější update s tím, na co se při domácích úkolech zaměřit a o čem přemýšlet. Za pokrokem, který jsem během sezení zvládla stoji Radčino úsilí.
Tereza, Praha
Radka jako coach mi pomohla nejen v pracovním, ale i v osobním životě. Oceňuji její profesionální přístup a zároveň lidskost a syrovou realitu, s jakou k věcem přistupuje. Nebalí myšlenky do krásných krabiček a mašlí. O to víc si vážím jejího názoru. Díky jejímu vedení jsem byla schopna ve svém životě udělat zásadní změny, za které jsem teď vděčná a které mi pomohly být sama se sebou spokojená a šťastná.
Iva P., Mlada Boleslav
S paní Radkou Lankašovou jsem se seznámila na podnikatelské akci, kde jsem představovala své služby. Moje představení nestálo za nic a radši bych, aby se vůbec neuskutečnilo. Rozhodla jsem si vyměnit kontakt s paní Radkou a tak začala naše spolupráce. Za půl roku jsem udělala jak osobní,  tak  kariérní pokrok. Na začátku naší spolupráce jsem se neuměla pořádně prezentovat a pomalu si ani neuměla koupit jízdenku ve vlaku. Dnes se  umím představit, prezentovat,  nedělá mi problém si koupit cokoliv a zeptat se kohokoliv na cokoliv. S pomocí paní Radky jsem si také nastavila strategii v mém podnikání, díky tomu se mi výrazně rozšířila klientela. Setkání s Radkou mi změnilo pohled na svět.
Veronika L., Liberec
Milá Radko,
první prezentace, kterou jsem díky Vám zvládla, měla úspěch. Moc za to děkuji :)
Milá Radko, 
první prezentace, kterou jsem díky Vám zvládla, měla úspěch. Moc za to děkuji :)
I. Maříková
Prezentace
Milá Radko, upřímně Vám děkuji za školení prezentačních dovedností. Přestože jsem absolvoval hodně školení, bylo to Vaše teprve druhé, které mne skutečně zaujalo a mělo pro mě opravdu přínos. Týden po školení jsem prezentoval na konferenci a výsledek byl neuvěřitelný. Publikum se bavilo, na konci velký potlesk a hlavně – získal jsem pro firmu 3 nové zakázky! Moc díky.
Petr Novák
Mediace

Máme společnou firmu a procházeli jsme si rozvodem. Životní období, které pro nikoho není asi dvakrát jednoduché. V každém případě rozvod u nás neznamenal rozvrat firmy, tedy ani jeden z nás jsme to nechtěli dopustit. Poslední měsíce společného soužití však už atmosféra v domácnosti poněkud houstla a pomaličku jsme si začínali lézt, takříkajíc, na nervy. Rozhodli jsme se proto oslovit Radku, a využít její profesní zaměření mediátora.


Radka je velice empatický, vnímavý a upřímný člověk. Získala si naši důvěru již na seminářích, které jsme s ní do té doby absolvovali. Seznámila nás s pravidly mediace, které jsme oba dokázali bez problému respektovat a dodržet. Oba dva jsme měli možnost mluvit otevřeně o problému tak, jak ho každý z nás vnímá. Kamenem úrazu bylo vnímání informací jednoho na vztahové ucho druhého. Způsob, jakým jeden mluvil, tón, který použil, čím dál častěji toho druhého zbytečně popouzel a vznikala hádka. Během mediace jsme vymysleli naprosto jednoduchou a rychlou pomůcku, jak se tohoto problému zbavit. Zafungovalo to neskutečně rychle a efektivně. Pouhý symbol, který druhému hned napověděl, že takhle ne, vedl k velkému vylepšení komunikace. V podstatě jsme ho použili jenom párkrát, vzduch se vyčistil, situace se uklidnila a dnes již s bývalým manželem zůstáváme velmi dobrými přáteli a skvělými pracovními partnery.


Mediaci oba určitě vřele doporučujeme, řešení problémové situace přes nezávislou osobu, která dokáže nazvat věci pravými jmény a rozplést klubko zacuchaných nití, je přinejmenším velkou úlevou. Člověk mnohdy řekne něco, co by jinak svému partnerovi neřekl, nebo se mu to bojí říci, neví jak, v čemž možná kolikrát tkví ten nejzásadnější problém.


Radko, děkujeme!

ex-manželé L., Liberec